Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyku

Aktuality

Co je nového v Agentuře pro rozvoj Broumovska?

Kam jsem se dostala díky slovu „YES“
Číst více

Kam jsem se dostala díky slovu „YES“

18. 12. 2023 - Jednu věc, kterou vám řekne každý výměnný student, Rotarián nebo i Rotexák je, že máte na všechno říct „ano“. Tak jsem se touto radou řídila a koukejte, kam všude jsem se díky tomuto slovu podívala. 

Rodinná výměna v severském stylu
Číst více

Rodinná výměna v severském stylu

18. 12. 2023 - Ohlédnutí za rodinnou výměnou ve Finsku s Rotary Klubem Broumov očima studentky broumovského gymnázia Štěpánky Kohlové z Teplic nad Metují. "Když jsme ráno jeli s rodinou do Prahy na letiště, věděla jsem, že následující dva měsíce mi ovlivní život a všechno bude trochu jinak. Jakmile se Anni (má host ségra) objevila  v příletové hale, běžela jsem jí naproti a obejmuly jsme se. Tím naše výměna začala.

Máme rádi Broumov(sko)
Číst více

Máme rádi Broumov(sko)

10. 7. 2023 - Ve spolupráci města Broumov, Nadačního fondu Broumov – město kultury a Agentury pro rozvoj Broumovska vyhlašujeme 3. grantovou výzvu na podporu rozvoje Broumova a celého broumovského regionu. Výzvou Máme rádi Broumov(sko) podporujeme takové projekty, které region proměňují v místo, kde se dobře žije, kde kvete kultura a dobré sousedské vztahy. Každý z nás tvoří Broumov(sko).

Vyjádření k otázkám kolem Broumova 2028
Číst více

Vyjádření k otázkám kolem Broumova 2028

30. 6. 2023 - Na adresu zakladatele Agentury pro rozvoj Broumovska Jana Školníka přišly dotazy týkající se jeho angažmá v kandidatuře a projektech, které s kandidaturou města Broumova na Evropské hlavní město kultury 2028 souvisejí. Tyto dotazy zaslal Petr Bergmann. Požádali jsme Jana Školníka, aby se k dotazům veřejně vyjádřil. Podpořte nás