Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyku

Komunitní život

Komunita vytváří život v místě a díky ní může město ožívat tím správným způsobem. Agentura pro rozvoj Broumovska se proto svými aktivitami snaží přispět k systémové změně a proměně venkovského periferního regionu a vyrovnání jeho subjektivně vnímaných podmínek pro život v porovnání s městskými oblastmi. 

Rádi bychom, aby volební preference nebyly vidět na mapách geograficky, ale ideově v rámci propojené společnosti. Cestou je podle nás spolupráce veřejného, soukromého a neziskového sektoru a také posílení role místní komunity, o které se snažíme v našich projektech - v Dobročinném večeru pro Broumovsku, v grantovém programu Máme rádi Broumovsko nebo v novém komunitním projektu Léto u Stěnavy.

 

Léto u Stěnavy
Číst více

Léto u Stěnavy

Poklidný a upravený kout u řeky Stěnavy, letní podvečer. Děti si spokojeně hrají na nových herních prvcích, rodiče grilují, povídají si se sousedy, nedaleko šplouchá třpytící se hladina řeky a v dálce nad Broumovem zapadá slunce. Krásná představa léta u Stěnavy, že? Pojďte ji s námi proměnit ve skutečnost!Podpořte nás