Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyku

Podpořte nás

Broumovský region se stává sebevědomým kulturním místem evropského významu, kam se lidé stěhují, aby tu žili dobrý život v sepjetí s ostatními, krásnou přírodou a bohatým kulturním dědictvím. Každý krok k této vizi nás posiluje a kroků je před námi stále dost. Věříme, že jsme na dobré cestě.

A pomoci nám s tím můžete i vy. 

Už sedmnáct let zodpovědně podporujeme rozvoj Broumovska a spoluvytváříme příjemné prostředí pro život. Pořádáme kulturní, vzdělávací a společenské akce, informujeme o dění v regionu, podporujeme cestovní ruch v celé destinaci, rozvíjíme pohostinnost i dění v komunitě, zabýváme se sociálním podnikáním a pečujeme o národní kulturní památku – broumovský klášter. 

Tato práce není samozřejmá a získat pro ni podporu je naším klíčovým úkolem. Svým darem nám pomůžete rozvíjet Broumovsko i nadále. Podpoříte region, který si nese svá zranění a snaží se s nimi utkávat. My ho k tomu podněcujeme, ale bez pomoci to nedokážeme. 

Začněte pomáhat s námi. 
I s malou pomocí dokážeme velké věci!
Zachránit kulturně-historické dědictví Broumovska pro další generace a společně z něho udělat region, kde lidé chtějí žít.

Získané peníze investujeme do rozvoje regionu, na podporu našich vzdělávacích i kulturních programů a na oživení nejen unikátní barokní památky s osmisetletou historií, ale celého města i regionu. Společně s vámi tak navážeme na cenný odkaz našich předků a budeme ho dále rozvíjet.   

Děkujeme příznivcům za podporu, které si velmi vážíme.

 

 

Podpořit nás můžete i jinak...

Navštivte naše akce: 

Velkou podporou je pro nás i vaše účast na kulturních či vzdělávacích akcích Agentury pro rozvoj Broumovska. Aktuální situace osobnímu setkávání moc nepřeje, a tak jsme některé z událostí převedli do on-line světa, abychom Vám byli nablízku i v této těžké době. Sledovat z domova tak můžete například koncerty ArtCafé nebo letošní střípky Broumovských diskusí.

Buďte v obraze:

Neleníme a stále vymýšlíme nové věci. O našich aktivitách dáváme vědět na Facebooku nebo Instagramu - a každé sdílení nebo lajk mohou pomoci šířit povědomí o naší činnosti. V obraze budete i díky elektronickému informačnímu bulletinu, který rozesíláme čtyřikrát ročně. K jeho odběru se můžete přihlásit v zápatí úvodní strany tohoto webu. 

Nakupujte přes givt.cz:

Udělejte z Vašich nákupů na internetu dobrý skutek – část z vaší útraty půjde na naši podporu, aniž byste zaplatili cokoliv navíc. Více informací naleznete na givt.cz.

Věnujte dárkový poukaz: 

Věnujte svým blízkým zážitek v podobě ubytování v renovovaných mnišských celách Domu hostů v broumovském klášteře, prohlídek kláštera či vstupů na koncerty ArtCafé. Pro dárkový poukaz nás kontaktujte emailem: info@aprb.cz

Ochutnejte víno Selectio Monastica:

V kavárně Café Dientzenhofer, situované přímo v areálu broumovského kláštera, můžete zakoupit víno Selectio Monastica. Z prodeje každé lahve putuje 40 Kč na podporu aktivit našeho Vzdělávacího a kulturního centra Broumov. Podpořte nás