Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyku


Dobročinný večer pro Broumovsko

Společenská událost podporující grantové programy na Broumovsku

Dobročinný večer pro Broumovsko se koná vždy počátkem června, v předvečer veřejné degustace Vinum et Cetera. Filantropicky laděná událost každoročně nabízí společné setkání pozitivně naladěným lidem, kteří mají vztah k Broumovsku a chtějí podpořit projekty, jež zde vznikají.

Tichá i veřejná aukce

Program Dobročinného večera zahrnuje nejen ochutnávku vín z kolekce Salonu vín ČR za účasti Marka Babisze - hlavního sommeliera Salonu vín, ale především veřejnou a tichou aukci uměleckých předmětů, vín i rukodělných výrobků dětí z místních spolků. Výtěžek aukce spolu s výtěžkem ze vstupného je určen na podporu projektů v grantovém programu Máme rádi Broumov(sko) a také aktivit Agentury pro rozvoj Broumovska a dalších projektů.

Dobročinný večer pro Broumovsko 2024

Letos se Dobročinný večer uskuteční v pátek 7. června 2024 od 18 hodin v Opatských sálech broumovského kláštera. Vstupné je 750 Kč. Účast je možné potvrdit na e-mailu dobrocinny.vecer@broumovsko.cz nebo telefonicky na čísle +420 720 074 954. Stejné kontakty platí pro rezervaci ubytování nebo jakékoliv jiné potřeby z Vaší strany.

Pobyt v Broumově si můžete prodloužit a v sobotu 8. června se zúčastnit na nádvoří kláštera tradiční veřejné ochutnávky nejlepších českých a moravských vín Vinum et Cetera s hudebním programem nebo vyrazit do skal, či některé z atraktivit blízkého Polska. Podpořte nás