Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyku


Byly zahájeny registrace na Broumovskou klávesu i Letní hornové kurzy

13. 1. 2023 | Mezinárodní soutěž pro mladé klavíristy Broumovská klávesa i mezinárodní Letní hornové kurzy otevřely na svých webech registraci pro letošní ročník. 

Broumovská klávesa se letos uskuteční již potřinácté. Soutěž je určena mladým klavíristům do 17 let. Konat se bude ve dnech 5.–7. května 2023 v broumovském klášteře za účasti mezinárodní poroty. Bližší informace a možnost registrace najdete na webu soutěže. 

Renomovaní lektoři, interaktivní workshopy, bohatý doprovodný program. To jsou Letní hornové kurzy, které se v Broumově budou konat už podeváté, a to ve dnech 30. 7. – 5. 8. 2023! Účastníky kurzů přivítají čeští i zahraniční lektoři, součástí programu budou nejen samostatné lekce, komorní hra a hra orchestrálních partů, ale i alternativní doprovodný program - prohlídky kláštera, meditace, interaktivní prohlídky středověké klášterní písárny, výstava lesních rohů, návštěva Ekofarmy Bošina nebo koncerty letního festivalu Za poklady Broumovska. Registrace je možná na webu kurzů.Podpořte nás